Informujemy, że cały czas trwają nabory do naszych drużyn!!!
Jeśli masz od 4 do 12 lat możesz zostać zawodnikiem
UKS GOSiR Stare Babice!
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Prezesem:
Robert Żurawski
(tel. 501 438 615)
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 73, wczoraj: 40
ogółem: 2 470 529
statystyki szczegółowe
Halowy Turniej Piłki Nożnej rocznika 2003 i mł.
o Puchar Wójta Gminy St. Babice
W Borzęcinie Dużym dn. 04.02.2012r.
GRUPA A GRUPA B
1-A UKS I BORZĘCIN 1-F UKS II BORZĘCIN
2-B UKS FC KOMORÓW 2-G UNIA WARSZAWA
3-C AP OSIR ŻYRARDÓW 3-H KS URSUS
4-D OSIR PIORUNY TARGÓWEK 4-I MKS ZNICZ PRUSZKÓW
5-E KS MILAN MILANÓWEK 5-J OSTROŁĘCKA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ
Mecze rozgrywane w 2 grupach „każdy z każdym” /10 minut bez przerwy/
Mecze finałowe /12 minut/
wyniki:
1 Grupa A 09.00 UKS I BORZĘCIN - FC KOMORÓW 1:0
2 Grupa B 09.12 UKS II BORZĘCIN - UNIA WARSZAWA 0:2
3 Grupa A 09.24 OSIR ŻYRARDÓW - OSIR PIORUNY 1:0
4 Grupa B 09.36 KS URSUS - ZNICZ PRUSZKÓW 5:0
5 Grupa A 09.48 MILAN MILANÓWEK - UKS I BORZĘCIN 3:0
6 Grupa B 10.00 OSTROŁĘCKA APN - UKS II BORZĘCIN 3:0
7 Grupa A 10.12 FC KOMORÓW - OSIR ŻYRARDÓW 0:4
8 Grupa B 10.24 UNIA WARSZAWA - KS URSUS 1:2
9 Grupa A 10.36 OSIR PIORUNY - MILAN MILANÓWEK 0:3
10 Grupa B 10.48 ZNICZ PRUSZKÓW - OSTROŁĘCKA APN 0:2
11 Grupa A 11.00 UKS I BORZĘCIN - OSIR ŻYRARDÓW 0:3
12 Grupa B 11.12 UKS II BORZĘCIN - KS URSUS 0:0
13 Grupa A 11.24 OSIR PIORUNY - FC KOMORÓW 1:1
14 Grupa B 11.36 ZNICZ PRUSZKÓW - UNIA WARSZAWA 1:3
15 Grupa A 11.48 MILAN MILANÓWEK - OSIR ŻYRARDÓW 3:0
16 Grupa B 12.00 OSTROŁĘCKA APN - KS URSUS 0:0
17 Grupa A 12.12 UKS I BORZĘCIN - OSIR PIORUNY 0:3
18 Grupa B 12.24 UKS II BORZĘCIN - ZNICZ PRUSZKÓW 0:0
19 Grupa A 12.36 FC KOMORÓW - MILAN MILANÓWEK 0:1
20 Grupa B 12.48 UNIA WARSZAWA - OSTROŁĘCKA APN 1:0
21 Mecz o miejsce 9 FC KOMORÓW - ZNICZ PRUSZKÓW 0:0 k 0:2
22 I ćwierćfinał 13.14 MILAN MILANÓWEK - UKS II BORZĘCIN 5:0
23 II ćwierćfinał 13.28 UNIA WARSZAWA - UKS I BORZĘCIN 3:2
24 III ćwierćfinał 13.42 KS URSUS - OSIR PIORUNY 1:0
25 IV ćwierćfinał 13.56 OSIR ŻYRARDÓW - OSTROŁĘCKA APN 1:0
26 I półfinał 14.10 MILAN MILANÓWEK - KS URSUS 1:3
27 II półfinał 14.24 UNIA WARSZAWA - OSIR ŻYRARDÓW 1:2
28 Mecz o miejsca 5-7 14.38 UKS II BORZĘCIN - UKS I BORZĘCIN 1:1 K 0:2
29 Mecz o miejsca 5-7 14.52 OSIR PIORUNY - OSTROŁĘCKA APN 2:1
30 Mecz o miejsce 7 15.06 UKS II BORZĘCIN - OSTROŁĘCKA APN 1:2
31 Mecz o miejsce 5 15.20 UKS I BORZĘCIN - OSIR PIORUNY 1:1 K 1:0
32 Mecz o miejsce 3 15.34 MILAN MILANÓWEK - UNIA WARSZAWA 1:2
33 Mecz o miejsce 1 15.48 KS URSUS - OSIR ŻYRARDÓW 2:1
Kolejność wszystkich drużyn:
1. KS Ursus Warszawa
2. Akademia Piłkarska OSIR Żyrardów
3. UNIA Warszawa
4. KS Milan Milanówek
5. UKS I BORZĘCIN
6. OSIR Pioruny Targówek
7. Ostrołęcka Akademia Piłki Nożnej
8. UKS II BORZĘCIN
9. MKS ZNICZ Pruszków
10. UKS FC Komorów
Najlepszym bramkarzem został - Michał GONTARCZYK (KS Ursus)
Najlepszym strzelcem został - Piotr KRAJEWSKI (UNIA Warszawa)
Wyróżnienia:
Adam DUDZIŃSKI (AP OSIR Żyrardów)
Szymon MIKA (UKS I BORZĘCIN)
Nagrody wręczali:
Jarosław Płóciennik - kierownik GOSiR Stare Babice
Marcin Jasiński - UKS Borzęcin
|
Młodzicy » III liga | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|
PKS Legion Pruszków | 1:4 | UKS GOSiR Stare Babice |
2017-05-14, 12:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 9 | |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 10 | ||||||||||||
|
|