Informujemy, że cały czas trwają nabory do naszych drużyn!!!
Jeśli masz od 4 do 12 lat możesz zostać zawodnikiem
UKS GOSiR Stare Babice!
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Prezesem:
Robert Żurawski
(tel. 501 438 615)
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 336, wczoraj: 77
ogółem: 2 470 869
statystyki szczegółowe
Halowy Turniej Piłki Nożnej rocznika 2001 i mł.
o Puchar Wójta Gminy Stare Babice
W Borzęcinie Dużym dn. 05.02.2012r.
GRUPA A GRUPA B
1-A UKS I BORZĘCIN 1-F UKS II BORZĘCIN
2-B MARCOVIA II MARKI 2-G MARCOVIA I MARKI
3-C OSIR ŻYRARDÓW 3-H UKS III BORZĘCIN
4-D GKS GRODZISK MAZ. 4-I FC PŁOCHOCIN
5-E UKS OŁTARZEW 5-J UKS FC KOMORÓW
Mecze rozgrywane w 2 grupach „każdy z każdym” /10 minut bez przerwy/
Mecze finałowe /12 minut/
wyniki:
1 Grupa A 09.00 UKS I BORZĘCIN - MARCOVIA II 0:1
2 Grupa B 09.12 UKS II BORZĘCIN - MARCOVIA I 1:0
3 Grupa A 09.24 OSIR ŻYRARDÓW - GRODZISK MAZ. 0:0
4 Grupa B 09.36 UKS III BORZĘCIN - FC PŁOCHOCIN 0:1
5 Grupa A 09.48 UKS OŁTARZEW - UKS I BORZĘCIN 0:0
6 Grupa B 10.00 FC KOMORÓW - UKS II BORZĘCIN 0:0
7 Grupa A 10.12 MARCOVIA II - OSIR ŻYRARDÓW 0:1
8 Grupa B 10.24 MARCOVIA I - UKS III BORZĘCIN 3:0
9 Grupa A 10.36 GRODZISK MAZ. - UKS OŁTARZEW 0:1
10 Grupa B 10.48 FC PŁOCHOCIN - FC KOMORÓW 1:0
11 Grupa A 11.00 UKS I BORZĘCIN - OSIR ŻYRARDÓW 2:0
12 Grupa B 11.12 UKS II BORZĘCIN - UKS III BORZĘCIN 1:1
13 Grupa A 11.24 GRODZISK MAZ. - MARCOVIA II 1:0
14 Grupa B 11.36 FC PŁOCHOCIN - MARCOVIA I 1:2
15 Grupa A 11.48 UKS OŁTARZEW - OSIR ŻYRARDÓW 0:0
16 Grupa B 12.00 FC KOMORÓW - UKS III BORZĘCIN 2:0
17 Grupa A 12.12 UKS I BORZĘCIN - GRODZISK MAZ. 0:0
18 Grupa B 12.24 UKS II BORZĘCIN - FC PŁOCHOCIN 3:1
19 Grupa A 12.36 MARCOVIA II - UKS OŁTARZEW 0:0
20 Grupa B 12.48 MARCOVIA I - FC KOMORÓW 2:0
21 Mecz o miejsce 9 13.00 UKS III BORZĘCIN - MARCOVIA II 0:3
22 I ćwierćfinał 13.14 UKS OŁTARZEW - FC KOMORÓW 1:0
23 II ćwierćfinał 13.28 MARCOVIA I - OSIR ŻYRARDÓW 0:0 K 2:0
24 III ćwierćfinał 13.42 UKS II BORZĘCIN - GRODZISK MAZ. 0:0 K 0:2
25 IV ćwierćfinał 13.56 UKS I BORZĘCIN - FC PŁOCHOCIN 0:1
26 I półfinał 14.10 UKS OŁTARZEW - GRODZISK MAZ. 0:1
27 II półfinał 14.24 MARCOVIA I - FC PŁOCHOCIN 1:0
28 Mecz o miejsca 5-7 14.38 FC KOMORÓW - OSIR ŻYRARDÓW 0:0 K 1:0
29 Mecz o miejsca 5-7 14.52 UKS II BORZĘCIN - UKS I BORZĘCIN 2:3
30 Mecz o miejsce 7 15.06 OSIR ŻYRARDÓW - UKS II BORZĘCIN 0:2
31 Mecz o miejsce 5 15.20 FC KOMORÓW - UKS I BORZĘCIN 0:0 K 1:0
32 Mecz o miejsce 3 15.34 UKS OŁTARZEW - FC PŁOCHOCIN 0:1
33 Mecz o miejsce 1 15.48 GRODZISK MAZ. - MARCOVIA I 1:1 K 0:2
Kolejność wszystkich drużyn:
1. Marcovia I Marki 2000
2. GKS Pogoń Grodzisk Maz.
3. AKS FC Płochocin
4. UKS Ołtarzew
5. UKS FC Komorów
6. UKS I Borzęcin
7. UKS II Borzęcin
8. AP OSIR Żyrardów
9. Marcovia II Marki 2000
10. UKS III Borzęcin
Najlepszym Bramkarzem został Mateusz OLEJNICZAK (GKS Pogoń Grodzisk Maz.)
Najlepszym strzelcem został Oskar SYPNIEWSKI (UKS II Borzęcin) - 5 bramek
Wyróżnienia:
Oskar Dąbrowski - Marcovia I Marki
Oskar Kurowski - AKS FC Płochocin
trener UKS Borzęcin - Paweł Rosiński
Nagrody rozdawali:
Jarosław Płóciennik - kierownik GOSiR Stare Babice
Marcin Jasiński - UKS Borzęcin
|
Młodzicy » III liga | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|
PKS Legion Pruszków | 1:4 | UKS GOSiR Stare Babice |
2017-05-14, 12:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 9 | |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 10 | ||||||||||||
|
|