UKS GOSiR St. Babice - strona nieoficjalna

Nabory do naszych drużyn

Informujemy, że cały czas trwają nabory do naszych drużyn!!!

Jeśli masz od 4 do 12 lat możesz zostać zawodnikiem

UKS GOSiR Stare Babice!

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Prezesem:

Robert Żurawski

(tel. 501 438 615)

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Zawodnik miesiąca - styczeń 2017
Ładowanie...

Turniej 99-06.02.2011

I Halowy Turniej Piłki Nożnej Rocznika 1999 i mł.

o Puchar Starosty Powiatu Warszawskiego Zachodniego

W Borzęcinie Dużym dn. 06.02.2011r

Ufundowany przez Firmę WM „Wygodne Mieszkanie” Piotr Oszczyk

I Halowy Turniej piłki nożnej o Puchar Starosty Powiatu Warszawskiego Zachodniego dla dzieci urodzonych w 1999r i młodszych, podobnie jak w dniu poprzednim zgromadził 10 drużyn z całego Mazowsza w których wystąpiło 92 młodych piłkarzy. Oprócz dwóch drużyn z Borzęcina swoją obecnością zaszczyciły nas następujące drużyny: UKS Ambra Ołtarzew, AKS FC Płochocin, RKS Okęcie Warszawa, KS Łomianki, MKS Znicz Pruszków, KS SEMP Warszawa, MKS Orkan Sochaczew. Niestety bez podania przyczyny niedotarta do nas drużyna Warszawskiej Akademii Piłki Nożnej, którą zastąpiła ekipa SEMP II Warszawa. Do finału sensacyjnie awansowały dwie drużyny będące, jak się później okazało, czarnym koniem tych rozgrywek: FC Płochocin oraz KS Łomianki. Regulaminowy czas nie przyniósł rozstrzygnięcia, wynik 1:1 sprawił, że potrzebne do tego były rzuty karne. Karne lepiej wykonywali zawodnicy z Płochocina i to oni zwyciężyli w tym Turnieju. W meczu o III miejsce spotkały się drużyny SEMP II Warszawa oraz UKS Ambra Ołtarzew. Wynik 2:1 dla SEMPa i to on zdobył trzecie miejsce na podium. Ostateczna klasyfikacja drużyn:

1.      AKS FC Płochocin

2.      KS Łomianki

3.      SEMP II Warszawa

4.      UKS Ambra Ołtarzew

5.      SEMP I Warszawa

6.      MKS Orkan Sochaczew

7.      UKS II Borzęcin

8.      RKS Okęcie Warszawa

9.      UKS I Borzęcin

10.  MKS Znicz Pruszków

Najlepszym zawodnikiem został strzelec 11 bramek – Dańczyk Mikołaj (SEMP Warszawa)

Najlepszym bramkarzem został Stefaniak Kuba (KS Łomianki)

Nagrody dla najlepszych drużyn oraz zawodników wręczali: Pan Tomasz Porębski (Prezes UKS Borzęcin), Pan Piotr Oszczyk (Firma WM – „Wygodne Mieszkanie”), Pan Sylwester Witt (przedstawiciel sponsora firmy Joanna), Pan Mariusz Andruszkiewicz (Firma SUN-DEVELOPMENT- sponsor).

Jako główny organizator naszych Turniejów szczególnie dziękuję naszym rodzicom Paniom: Monice Jaworskiej, Ilonie Pamięta, Agnieszce Smolińskiej, Irenie Gmochowskiej, Renacie Sumka, Ewie Andrzejczak, Marcie Pacocha, Katarzynie Sierocińskiej, Dorocie Sobańskiej, Annie Kacperskiej, Annie Ślęzak, Edycie Gidaszewskiej, Beacie Roose, Lidii Małkowskiej, Beacie Krawczyk, Iwonie Mika, Panom: Mariusz Andrzejczak (spiker zawodów), Mariusz Kowszun, Mariusz Leszczyński, Robert Żurawski, Sławek Pamięta, Konrad Dąbrowski, Mariusz Foremnik, Adam Leszczyński, Piotr Gołębiewski, Sławek Gołębiewski, Bogusław Ślęzak, Piotr Mika oraz pozostałym których zapomniałem tu wymienić, a którzy przez 4 dni charytatywnie ciężko pracowali na sukces, jakim się okazały te zawody.

Bez dotacji Gminy, Starostwa sami zorganizowali cykl profesjonalnych Turniejów Piłki Nożnej dla najmłodszych piłkarzy z naszej gminy, powiatu i województwa. To wielka sztuka przez 4 dni gościć 380 zawodników piłki nożnej w wieku 7-12 lat, którzy uczestnicząc w zawodach dobrze się u nas czuli i bawili.

Dziękuję szczególnie naszym sponsorom, którzy własne pieniądze przeznaczyli na pomoc w organizacji Turniejów, dzięki którym został osiągnięty cel – dobra zabawa i wyjazd ponad 30 osobowej grupy dzieci podczas zimowych ferii na obóz piłki nożnej. Pragnę przypomnieć, że byli to: Pan Marian Abramczyk (ASO Peugeot), Pan Piotr Oszczyk (Firma WM), Pan Sylwester Witt (Firma Joanna), Pan Mariusz Andruszkiewicz (Sun-Development)     oraz dwie Panie Ewa Ogłoza i Monika Chlebowska (Firma GIRLS-BUD).

Dziękuję honorowym patronatom turniejów: Wójtowi Gminy Stare Babice Pan Krzysztof Turek, który po mimo napiętego terminarza dwukrotnie uczestniczył w ceremonii rozdania nagród, Staroście Powiatu Warszawskiego Zachodniego Pan Jan Żychliński. „Gazecie Babickiej” i „Serwisowi Informacyjnemu Urzędu Gminy Stare Babice” za patronat medialny.

Dziękuję naszym gościom: Pani Agnieszce Matuszewskiej – Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Borzęcinie Dużym, Panu Tomaszowi Porębskiemu – Prezesowi Uczniowskiego Klubu Sportowego w Borzęcinie Dużym.

Wszystkim kibicom serdeczne dzięki.

Do zobaczenia na letnich Turniejach piłki nożnej w maju i czerwcu, których celem będzie zebranie jak największej ilości pieniędzy na wyjazd naszych młodzieżowych drużyn na Turniej do Austrii.

Trener grup młodzieżowych

Marcin Jasiński

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

PKS Legion Pruszków 1:4 UKS GOSiR Stare Babice
2017-05-14, 12:00:00