UKS GOSiR St. Babice - strona nieoficjalna

Nabory do naszych drużyn

Informujemy, że cały czas trwają nabory do naszych drużyn!!!

Jeśli masz od 4 do 12 lat możesz zostać zawodnikiem

UKS GOSiR Stare Babice!

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Prezesem:

Robert Żurawski

(tel. 501 438 615)

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Kalendarze 2017
Ładowanie...

Informacja dla Sponsorów

Zarząd Uczniowskiego Klubu Sportowego GOSiR Stare Babice umiejscowiony przy ul. Warszawskiej 697 w Borzęcinie Dużym na trasie nr 580 Warszawa-Sochaczew ma zaszczyt zaprosić wszystkie Firmy znajdujące się na terenie Gminy Stare Babice oraz okolic do podjęcia współpracy, która przyniesie obopólną korzyść i odciąży rodziców naszych dzieci w finansowaniu pasji swoich pociech.

Uczniowski Klub Sportowy od początku swojego istnienia to jest od lat 15 prowadzi zajęcia piłki nożnej dla grup młodzieżowych oraz zespołu seniorskiego, w których na zajęciach uczestniczą osoby z okolicznych miejscowości. Działanie klubu opiera się na pracy kierownictwa i trenerów, którzy są związani terytorialnie z klubem, a w przeszłości byli jego zawodnikami. Celem zarządu klubu jest propagowanie sportu i rywalizacji sportowej wśród dzieci i młodzieży, zawiązywanie nowych przyjaźni, wychowanie poprzez sport, zapobieganie i ograniczanie kontaktu młodych osób z różnorakimi używkami XXI wieku.

Inicjatywa ta jest również odpowiedzią na zapotrzebowanie środowiska, o czym świadczy ilość dzieci, zgłaszających się na zajęcia piłkarskie, w ramach rozwijania swoich zainteresowań. Obecnie w UKS GOSiR St. Babice trenuje ponad 120 zawodników.

DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ SPONSOREM DRUŻYN UKS GOSIR ST. BABICE?

Piłka nożna, jako najpopularniejsza dyscyplina sportowa na świecie jest najlepszym nośnikiem promocyjnym dla Państwa firmy. Wszyscy śledzą i interesują się piłką nożną, zarówno na szczeblu międzynarodowym jak i lokalnym. Sport to najlepszy sposób na rozwój fizyczny, intelektualny oraz moralny młodego człowieka i ma istotny wpływ na dalsze jego życie. Piłka nożna – gra zespołowa, która na świecie łączy wielu ludzi, a w naszych lokalnych warunkach łączy dzieci, rodziców, może połączyć również Państwa firmy. Promując się, pomagając dzieciom w rozwijaniu swoich pasji, tworzą Państwo znakomity image swojej osoby, firmy. Będąc kojarzonym z uśmiechem, szczęściem małych zdolnych dzieci, sprawią Państwo, że Wasza firma będzie postrzegana poprzez pryzmat tylko i wyłącznie pozytywnych emocji, jakie wyrażają dzieci podczas treningów, meczów, kiedy umożliwiamy im grę w piłkę nożną.

Dlatego stworzyliśmy dla Państwa ofertę partnersko-sponsorską, która podpowie, na jakich zasadach możliwa jest współpraca z naszymi drużynami młodzieżowymi.

PROPOZYCJE I FORMY WSPÓŁPRACY:

UMOWA DAROWIZNY PIENIĘŻNEJ I RZECZOWEJ:
Podpisując z Klubem z Borzęcina umowę darowizny pieniężnej i przekazując na rachunek Klubu część swojego dochodu, wspierasz najmłodsze pociechy, ponieważ pomagasz:

- wyposażyć naszych podopiecznych w niezbędny sprzęt treningowy

- dofinansować organizację wyjazdów, obozów, zgrupowań, turniejów międzynarodowych

Korzyści wynikające z podpisania umowy darowizny:

Kwotę darowizny dokonanej na rachunek bankowy klubu możesz odliczyć od podstawy opodatkowania w kwocie nie wyższej niż 6% uzyskanego dochodu w przypadku osób fizycznych (art.26 ust.1 pkt 9 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych) i 10% w przypadku osób prawnych (art. 18 ust.1 ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych).

Istnieje również możliwość zawarcia umowy darowizny rzeczowej, na podstawie której darczyńca przekazuje bezpłatnie na własność Klubu zakupioną przez siebie rzecz np. dresy, stroje, torby itp. W tym przypadku klub pomaga w znalezieniu właściwej firmy dysponującej odpowiednim mieniem, natomiast Firma zakupująca taki sprzęt uzyskuje fakturę VAT, którą może odliczyć od podatku VAT.

UMOWA SPONSORINGOWA
Zostając sponsorem UKS GOSIR St. Babice, czyli przekazując środki finansowe, materialne lub usługi, otrzymujecie w zamian świadczenia promocyjne ze strony naszego klubu.

DEKLARACJA WSPARCIA
Osoby/firmy, które chciałyby wspomóc finansowo nasz klub, bez konieczności podpisywania umów darowizny czy sponsoringowych, zachęcamy do zapoznania się z Deklaracją Wsparcia i skorzystania z tego prostego sposobu pomocy wspaniałym, młodym ludziom, jakimi są wszystkie dzieci biorące udział w zajęciach piłki nożnej w UKS GOSiR St. Babice.

Korzyści z współpracy z naszym klubem:

· logo Sponsora umieszczone na sprzęcie i strojach meczowych i treningowych zawodników (dresy, ubrania meczowe i treningowe, ortaliony, kurtki, torby) które wykorzystamy podczas meczów ligowych na terenie Mazowsza oraz podczas Turniejów Międzynarodowych;

· logo Sponsora na banerach reklamowych, eksponowanych na obiekcie przy ul. Warszawskiej 697 w Borzęcinie Dużym;

· reklama Sponsora w serwisie internetowym + link do strony Sponsora (ponad 1000 odsłon dziennie);

· turnieje organizowane pod nazwą Sponsora;

· prawo do wykorzystywania wizerunku zawodników w kampaniach reklamowych;

· wspólny mecz piłkarski z przedstawicielami Państwa firmy;

· możliwość promocji Państwa firmy podczas meczów (dystrybucja materiałów

reklamowych);

· inne uzgodnione przez strony działania promocyjne.

Pamiętajmy, że wszyscy robimy to dla dzieci, pozwólmy by czuły się jak prawdziwi sportowcy, nie gorsi od najbogatszych drużyn, dajmy im szanse by uśmiech zagości na ich młodych twarzach, a sprzęt sportowy, który otrzymają i który będzie ufundowany przez Waszą Firmę w tym im pomogły.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

PKS Legion Pruszków 1:4 UKS GOSiR Stare Babice
2017-05-14, 12:00:00